Dostawa:


Lublin:

Przy zamówieniach powyżej 300 zł – przesyłki na terenie Lublina realizujemy bezpłatnie.

Przy mniejszych zamówieniach prosimy o odbiór osobisty na ul. Bohaterów Monte Cassino 53, w godzinach 8.00-15.00 od poniedziałku do czwartku oraz w piątek do godziny 13. Jeśli chcą Państwo uzyskać fakturę - zapraszamy najpierw do biurowca (pokój 221), jeśli faktura nie jest potrzebna zapraszamy bezpośrednio do magazyny (na koniec placu i w lewo).

Polska:

W przypadku wysyłek kurierskich współpracujemy z firmą IN-Post. Na życzenie klienta możemy wysyłać paczkę kurierem DHL-u, prosimy o taką informację w trakcie składania zamówienia. Przesyłki paletowe dostarczane są Pocztą-Polską. Realizując duże zamówienia z całego kraju możemy zaoferować Państwu liczne rabaty lub możliwość skorzystania z bezpłatnej dostawy.

Świat:

Wysyłka do innych krajów po wcześniejszym ustaleniu.

 

 

Koszt wysyłki:

 

  • Paczka do 30 kg - 15,85 zł netto (19,50 zł brutto)
  • Paczka do 30 kg pobraniowa - 19,92 zł netto (24,50 zł brutto)
  • Paleta do 1000 kg - 130 zł netto (159,90 zł brutto)

 

Zamówione produkty są mierzone oraz ważone i pakowane w taką ilość paczek kurierskich, aby nie przekroczyły limitów firm przewozowych. (np. zamówione produkty ważą 45 kg, więc wysyłane są w 2 paczkach i opłata naliczana jest za 2 przesyłki)

 

 

Dopuszczalne rozmiary paczki:

 

Powyższy cennik dostosowany jest do paczek przy zachowaniu warunków:

1.Gdy waga nie przekracza 30 kg, oraz

2.Gdy suma trzech boków paczki nie przekracza wartości 220 cm, przy czym tylko jeden bok może przekroczyć wartość 120 cm.

 

W przypadku przekroczenia dopuszczalnych rozmiarów paczki – koszt wysyłki obliczany jest przez system uwzględniający stawki zewnętrznej firmy kurierskiej.

Niektóre produkty są lekkie, ale mają duży gabaryt, np. folia bąbelkowa waży 2 kg, ale w paczkę mieści się tylko 1 sztuka, bo jej gabaryt nie pozwala spakować 2 sztuk w jedną przesyłkę kurierską. W razie niejasności w przeliczaniu kosztów przesyłki prosimy o kontakt

 

Czas realizacji zamówienia:

 

Zamówienia realizowane są możliwie szybko. Zamówienia złożone do godziny 13.00 najczęściej wysyłamy tego samego dnia, a te po godzinie 13 kolejnego dnia roboczego.

 

Dostawa kurierem zajmuje od 1 do maksymalnie 3 dni roboczych.