TMK SERWIS - doradca w zakresie opakowań

Nasza firma dba o dostarczanie wysokiej jakości materiałów opakowaniowych swoim klientom. Działalność spółki opiera się na dwóch obszarach: materiałów opakowaniowych do przesyłek kurierskich oraz produktów niezbędnych do mocowania ładunków.

Produkty jakie oferujemy to w szczególności taśmy poliestrowe, taśmy polipropylenowe oraz zapinki i akcesoria do tych taśm. Ponadto zaopatrujemy naszych Klientów w taśmy pakowe, kartony, folie stretch, folie bąbelkowe, koperty bąbelkowe, etykiety, koszulki kurierskie i wiele innych.

Każda oferowana przez naszą firmę taśma poliestrowa, pakowa, polipropylenowa jest wysokiej jakości, dzięki czemu pakowanie przebiega błyskawicznie i wygodnie. Taśmy dostępne są w szerokim wyborze kolorów, długości, szerokości i typów wykorzystanych w nich klejów. Wspierane przez nas rozwiązania kierujemy zarówno do firm z różnych branż, jak i do klientów indywidualnych.

CEL I MISJA:

Naszym głównym celem jest podniesienie wydajności przedsiębiorstw, hurtowni i sklepów wysyłkowych na etapie pakowania produktów. Jednocześnie kładziemy nacisk na ekologiczne i mądre gospodarowanie odpadami. Stawiamy także na wytrzymałość i szeroki wybór wersji produktów.

Towar który dostarczamy jest wysokiej jakości, a naszą domeną jest pomoc Klientowi w doborze najlepszego i najbardziej ekonomicznego dla niego rozwiązania. Nasi kontrahenci reprezentują między innymi takie branże jak: producenci okien, kratownic, huty, kopalnie, producenci żywności, leków, firmy z przemysłu ciężkiego, przedsiębiorstwa transportowe, hurtownie, sklepy internetowe, apteki.

Poznaj nasz zespół!

Tomasz Kośkiewicz
Tomasz Kośkiewicz

prezes zarządu

Jest założycielem i właścicielem TMK Serwis. Firmę zbudował od podstaw, stale dbając o jej rozwój przekonał do siebie klientów. Specjalista od maszyn, materiałów eksploatacyjnych, znawca branży opakowaniowej. Prowadzi nadzór nad działalnością firmy zgodnie z jej misją. Odpowiada za tworzenie i realizowanie strategii rozwoju TMK Serwis. Dba o jak najlepszy wizerunek przedsiębiorstwa, inicjując działania na rzecz stałego podnoszenia efektywności i jakości obsługi klienta.
Razem z pracownikami współtworzy kulturę pracy opartą na stałym doskonaleniu oraz wzajemnym zrozumieniu i szacunku.

Tomasz prywatnie…
Optymistycznie nastawiony, zaradny i sympatyczny. Znawca w wielu dziedzinach. Lubi dalekie podróże. Audiofil i miłośnik jazzu. Fan motoryzacji. Kochający mąż Agnieszki. Dumny ojciec Piotra i Szymona.
Dorota Sędłak
Dorota Sędłak

kierowniczka biura, prokurent spółki

Jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie i koordynowanie codziennej pracy firmy oraz sprawne działanie spółki.
Czuwa nad prawidłowym obiegiem dokumentacji oraz przepływem informacji. Odpowiada za wszystkie sprawy dotyczące zatrudnienia pracowników. Znajduje milion rozwiązań, aby usprawniać, udoskonalać oraz wskazywać odpowiedni kierunek pracownikom, a także klientom firmy.

Dorota prywatnie…
Poważna, ale uśmiechnięta. Opanowana i zorganizowana. Uwielbia psy. W kuchni czuje się jak ryba w wodzie. W wolnym czasie dopieszcza swój ogród. Kochająca żona Marka. Szczęśliwa mama Oli i małej Natalki.
Łukasz Grygiel
Łukasz Grygiel

doradca handlowy

Na co dzień zajmuje się głównie kontaktami ze stałymi klientami, a także pozyskiwaniem nowych rynków zbytu. Dobrze zna się na materiałach, które oferuje. Zawsze stara się, aby klient dostał towar, którego jakość jest adekwatna do oczekiwań. Specjalizuje się we współpracy z dużymi firmami. Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych targach, poszerzając wiedzę na temat oferowanych produktów. Dokłada wszelkich starań, aby klient był zadowolony i usatysfakcjonowany ze współpracy z TMK Serwis.

Łukasz prywatnie…
Wesoły, rodzinny, pozytywny i miły. Można z nim porozmawiać na każdy temat. Zna się na budowie domów. Lubi podróże te małe i duże. Kochający mąż Justyny. Jego dumą są trzy córki - najstarsza Laura, młodsza Marysia oraz kruszynka Łucja.
Tomasz Rudyk
Tomasz Rudyk

doradca handlowy

Jest osobą odpowiedzialną za kontakty z klientami. Głównie zajmuje się zdobywaniem nowych klientów oraz opieką nad obecnymi. Jest specjalistą w swoim fachu, więc zawsze potrafi doradzić klientom najlepsze rozwiązania. Wprowadza u swoich klientów takie produkty, które przyczyniają się do ulepszania procesów pakowania, a zarazem są bardziej ekonomiczne.

Tomasz prywatnie…
Uśmiechnięty, pozytywnie usposobiony, pomocny. Strażak z zamiłowania. Lubi majsterkować. Pasjonat motoryzacji. Kochający mąż Sylwii i spełniony tata.
Paweł Woźniak
Paweł Woźniak

asystent ds. wsparcia sprzedaży

Na co dzień zajmuje się głównie kontaktami z klientami, przyjmuje ich zamówienia, odpowiada na pytania. Zawsze szuka możliwie ekonomicznych i prostych rozwiązań dla klientów. Zna się na tym co robi, więc pamięta aby dobrać klientom takie rozwiązania, aby pakowanie było proste, łatwe i przyjemne. Chętnie pomoże Państwu w doborze towaru, który będzie satysfakcjonujący.

Paweł prywatnie…
Pogodny, pozytywnie nastawiony do życia i przesympatyczny. Chętnie bierze udział w konkursach i loteriach, które często wygrywa. Nie lubi trwonić czasu, wykorzystuje na działanie każdą wolną chwilę, Kochający mąż Agnieszki. Szczęśliwy tata, który nie może oderwać oczu od małego Mikołaja.


W naszym teamie również:
Daniel Kalinowski - kierownik magazynu, kierowca
Najczęściej robi to co innym się nie udaje, czyli w bardzo szybkim tempie dostarcza towar do naszych klientów w Lublinie. Poza tym nadzoruje pracę magazynu oraz chętnie doradza klientom, którzy odwiedzają nas stacjonarnie. 

Daniel prywatnie...
Uśmiechnięty i zawsze szukający pozytywnej strony w każdej sytuacji. Doskonały kierowca. Jego hobby to podróże, góry, rzeki, wspinaczki, kajaki to jest to co uwielbia. Wspaniały mąż Renaty, ukochany tata Olgi.
   
Tomasz Pacek - magazynier
Zawsze stara się, aby paczki które wysyłamy do naszych klientów były bezpieczne w transporcie oraz zapakowane estetycznie. Podpowiada najlepsze rozwiązania w kwestii pakowania, tym którzy szukają ich lokalnie. 

Tomasz prywatnie...
Lubi podróżować. Jest ciekawy świata. Kochający mąż Elżbiety.
Paweł Adamczyk - kierowca
Jest wszędzie tam, gdzie nie zdąży dojechać Daniel. Rzecz jasna z jest tam, gdzie nasi lokalni Klienci potrzebują naszego towaru. W wolnej chwili pomaga swą silną ręką na magazynie.