Najpopularniejsze

OSTATNIE PORADY

 Jak pakować paczki na święta?

Jak pakować paczki na święta?

Porady 0 Komentarze

Święta to wyjątkowy czas - również dla przedsiębiorców. W firmach zazwyczaj panuje niezły rozgardiasz, jest dużo nowych klientów, a zamówienia piętrzą się w szalonym tempie. Jak sprostać takiemu wyzwaniu? Jak sprawić by paczki, które trafią do klientów były nie tylko na czas i w nienaruszonym stanie, ale również estetycznie zapakowane?

Jakość przede wszystkim

To, że nie należy oszczędzać na jakości wiemy nie od dzisiaj. W okresie świątecznym na jakość należy jednak postawić ze zdwojoną siłą. Co jeżeli Twój produkt w czasie transportu ulegnie zniszczeniu, ponieważ nie został odpowiednie zabezpieczony? Musisz pomyśleć o odpowiednich produktach opakowaniowych – kartonach, kopertach bąbelkowych, czy taśmach pakowych. Postaw na te o dobrej jakości – tylko wtedy będziesz mieć pewność, że kurier dostarczy paczkę klientowi w takim samym stanie w jakim ją do niego wysłałeś.

Kupując produkty opakowaniowe gorszej jakości musisz się nastawić na spływające od niezadowolonych klientów reklamacje. Zbity wazon, podarta książka czy pęknięty kubek to tylko niektóre z prezentów, z których klient na pewno się nie ucieszy.

Estetyka również jest ważna

Twoja paczka może się wyróżnić pośród innych przesyłek. Zamiast zwykłej folii stretch użyj kolorowej. Szare taśmy pakowe zastąp czerwonymi, zielonymi lub żółtymi. Postaw na niestandardowe rozwiązania – na pewno pozytywnie zaskoczysz tym swoich klientów, którzy zapamiętają Twoją firmę na dłużej. 

Jeżeli masz problem z wyborem odpowiednich produktów, nie wiesz jaka taśma będzie odpowiednia dla Ciebie,  zadzwoń bądź napisz do nas.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc radą i pomocą.