Najpopularniejsze

OSTATNIE PORADY

DYSPENSER DO TAŚM - PRZYDATNE NARZĘDZIE PRZY PAKOWANIU

DYSPENSER DO TAŚM - PRZYDATNE NARZĘDZIE PRZY PAKOWANIU

Porady 0 Komentarze

Każda firma, której praca opiera się na pakowaniu przesyłek wie, jak ważny jest czas niezbędny do wykonania zadania. Nie wszystko można zautomatyzować. Problem ten mają szczególnie niewielkie firmy, gdzie kupowanie dużych maszyn byłoby zwyczajnie nieopłacalne. Są jednak sposoby na to, by przyspieszyć pracę.

Dyspenser do taśm - zalety

Zazwyczaj najwięcej problemów sprawia estetyczne zaklejenie kartonów. Taśmy skręcają się, brudzą lub nie chcą odpowiednio przykleić. Można poradzić sobie z tym problemem dzięki dyspenserowi.

To proste urządzenie pomoże nam szybko i bezpiecznie skleić kartony. Wybierajmy dyspensery z ergonomicznym uchwytem o niewielkiej wadze. Pamiętajmy, że obsługujemy je ręcznie, dlatego tak ważne jest by były lekkie i łatwe w użyciu. Najczęściej spotkamy dyspensery przeznaczone do taśm o szerokości do 50 mm. Dostępne są również dyspensery do szerszych taśm do 75 mm.

Dlaczego warto zainwestować w dyspenser?

dyspenser warto zainwestować z wielu powodów. Używając go, nie marnujemy taśmy przez ciągłe odcinanie zniszczonych części. Zyskujemy za to czas i pewność, że nasze przesyłki zawsze będą wyglądały estetycznie. Dyspensery sprawdzą się przede wszystkim, gdy zależy nam na sprawnym i efektownym zaklejaniu kartonów.

Jeżeli masz problem z wyborem odpowiednich produktów, nie wiesz jaka taśma będzie odpowiednia dla Ciebie,  zadzwoń bądź napisz do nas.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji, służąc radą i pomocą.